Дренаж

Пульт керування двома дренажними 3-х фазними насосами систем відведення стоків.
Тип DSC

Призначення:

Пульт побудований на базі промислового контролера дозволяє здійснювати ступеневе регулювання працездатності установок відведення стоків в залежності від різних умов експлуатації цих установок.

Регулятор взаємодіє з пристроєм плавного пуску, який забезпечує плавний пуск та зупинку насосів із стандартним двигуном трьох фазного струму. Параметри регулювання передаються через спеціальні датчики сигналів. В залежності від типу датчика можливі різні види регулювання. В залежності від потреби в потужності або від обраної програми за часом основні насоси підключаються або відключаються автоматично. В залежності від кількості насосів та вимог до процесу регулювання, системи регулювання мають різну конструкцію. В системі передбачена програма вирівнювання часу напрацювання насосів. Використання промислових контролерів дозволяє різноманітно (модульно) збільшувати функціонал до будь якого рівня складності, в тому числі контроль та керування допоміжним обладнанням.

Пульт керування та захисту одного 3-х фазного насосу (Базове рішення).
Тип СУН

Призначення:

Прилад використовується для підтримки тиску в заданому діапазоні шляхом підключення насосу через пристрій плавного пуску (тип -SS) або на пряму від мережі (тип -DE) та застосовується в якості базового блока захисту та керування насосом.

Можливе використання в якості блоку захисту циркуляційного насоса

Пульт керування двома 3-х фазними (однофазним для потужності до 2,2 кВт) насосами систем підвищення тиску, наповнення, відведення стоків, циркуляції.
Тип S2P 0,55..110кВт

Призначення:

• розподілу часу роботи між насосами;

• автоматичного переключення «робочий/ резервний», резерв при несправності одного із спарених або одинарних насосів;

• автоматичного ступеневого керування системою насосів за сигналами зовнішніх датчиків (поплавкові вмикачі, реле тиску, електроконтактний манометр, аналоговий датчик тиску 4-20 mA.